• دراین پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح مینیمال و یکدست را داشت. و از میان سبک های پیشنهادی ما سبک مینیمال تماما ساخته شده با خزه توپی شیت را انتخاب نمودند. قرار گرفتن دیوارخزه ای کنار بتن و متریال های بی روح ساختمانی حس سرزندگی را به محیط می افزاید.

  Continue reading
 • افزودن یک المان سبز به فضای اداری سبب ایجاد حس نشاط و همچنین افزایش راندمان کاری نیروها خواهد شد. پس از اجرای این کار پرسنل مجموعه ابراز خوشحالی از حضور دیوارسبز خزه ای افراماس در مجموعه خود کردند.

  Continue reading
 • در کنار آبنمای 6 متری سه لاین خزه با حجم سازی دیزاین کردیم که جلوه بسیار زیادی به فضای رستوران داد.

  Continue reading
 • تهران، سعادت اباد کارفرما: خانم هورا طراحی: خانم مهندس زینب صاحبی اجرا […]

  Continue reading
 • اجرای المان های سبز مثل خزه ی تثبیت شده انرژی مثبت به مراجعه کننده در حین درمان می دهد و استرس آن را کاهش می دهد.

  Continue reading
 • دراین پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح با تنوع رنگی بالا با طیف طبیعی و همچنین همراه با خطوط منحنی را داشت. دیزاین خزه ها در بافت های مختلف و همچنین ایجاد یک توناژ زیبای سبز رنگ جلوه بسیار زیادی به این پروژه بخشید. سعی کردیم در طراحی از برند مجموعه الهام بگیریم تا با هویت مجموعه نزدیک باشد. پرسنل مجموعه و مراجعه کنندگان از دیدن این تابلوی طبیعی هنری هیجان زده شدند و بیان کردند که برای اولین بار چنین چیزی را از نزدیک می بینند و با آن اشنا می گردند. این سبک بنام ماس وال آرت معروف است و خانم مهندس صاحبی برای اولین بار در ایران این سبک را اجرا کرده است. یکی از مهم ترین مزایای ماس وال اجرای آن در بی نهایت طرح و نقش است و هر طرح قابلیت شخصی سازی برای هر مشتری دارد. کارفرمای محترم جناب آقای دکتر افشار مدیریت مجموعه از کیفیت، سرعت، دقت و نظم مجموعه رضایت کامل داشتند و با توجه به فعالیت طولانی در زمینه استارتاپ ها اذعان داشتند که مجموعه افراماس اولین استارتاپی هستند که حرفشان با عمل همخوانی داشته و چه بسا عملکردشان از حرفشان قوی تر است.

  Continue reading
 • بندرعباس کارفرما: خانم هارونی طراحی: خانم مهندس زینب صاحبی اجرا توسط تیم […]

  Continue reading
 • تهران، شمیران سنتر کارفرما: خانم مهندس ضرابی طراحی: خانم مهندس زینب صاحبی […]

  Continue reading
 • محیط رسمی و اداری اتاق مدیریت مجموعه توسط ماس وال گرم و زیبا و باطراوت شد و مدیریت مجموعه ابراز کردند که پس از اجرای این کار جلساتی که در این اتاق برگزار می شوند پرانرژی تر خواهد بود.

  Continue reading
 • به دلیل حجم تقریبا بالای پروژه و اهمیت بالای سرعت کار و نظافت حین کار، کارفرمای محترم افراماس را انتخاب کردند. در کارگاه تخصصی دیزاین افراماس پنل های خزه ای طبق طرح و خواسته کارفرما با نهایت دقت و ظرافت و سه مرحله بازبینی و ترمیم آماده و سپس در محل نصب به سرعت به دیوار پیچ می شوند و یک مرحله ترمیم نهایی در محل پروژه انجام و سپس به کارفرمای محترم تقدیم می شود. ترکیب ماس وال با چوب یک ترکیب صددرصد طبیعی و خیره کننده است که قرارگیری آنها در ورودی مجموعه یک انتخاب هوشمندانه بود. قرار گرفتن لوگوی مجموعه در مرکزیت ماس وال باعث شد تا جلب توجه بیشتری به برند مجموعه شود.

  Continue reading