• دراین پروژه از سبکی منحصر به فرد استفاده کردیم. ابتدا حجم سازی های منظم و منحنی وار را ایجاد کرده و سپس خزه های تثبیت شده را روی آن دیزاین کردیم این پروژه یکی از پر چالش و خاص ترین پروژه های افراماس است.

  Continue reading
 • برای اولین بار در جهان افراماس اقدام به اجرای ماس وال با سبک پاییزی کرد. ابداع این سبک توسط خانم مهندس صاحبی صورت گرفت و سعی کرد از رنگ های پاییزی و سوخته مانند قهوه ای و زرد و نارنجی در دیزاین این کار استفاده کند. طراحی این کار به جهت نمایش دادن یک جنگل پاییزی از دید پرنده صورت گرفته و با نهایت دقت و ظرافت اجرا شد.

  Continue reading
 • دراین پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح مینیمال و یکدست را داشت. و از میان سبک های پیشنهادی ما سبک مینیمال تماما ساخته شده با خزه توپی شیت را انتخاب نمودند. همانطور که مشاهده می کنید ماس وال یک بک گراند عالی برای نمایش برند مجموعه است.

  Continue reading
 • در این پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح با تنوع رنگی بالا با طیف رنگ طبیعی و همچنین همراه با خطوط منحنی را بصورت قرینه داشت. رنگ ها و بافت های طبیعی در هم می امیزند و نتیجه به همین زیبایی تحویل کارفرمای محترم گردید. این سبک بنام ماس وال ارت معروف است و خانم مهندس صاحبی برای اولین بار در ایران این سبک را اجرا کرده است. این کار در قسمت پذیرش مطب نصب گردید و مراجعه کنندگان در محیط درمانی با دیدن این اثر هنری طبیعی و زیبا از میزان استرسشان بشدت کاسته می شود. یکی از مهمترین مزایای ماس وال اجرای آن در بی نهایت طرح و نقش است و هر طرح قابلیت شخصی سازی برای هر مشتری دارد.

  Continue reading
 • ایجاد یک ورودی دعوت کننده از خواسته های کارفرمای محترم ما بود. ترکیب ماس وال با اکواریوم موجود در مجموعه یک نتیجه عالی خلق کرد و باعث حیرت بینندگان شد و مراجعه کنندگان در بدو ورود با طراوت و سرسبزی ماس وال و درختچه های تثبیت شده و همچنین حرکت زیبای ماهی ها در اکواریوم که نشانه حیات است روبرو می شوند. همچنین قرارگرفتن لوگوی شرکت زیر ماس وال و اکواریوم توجه بیشتری را به برند معطوف می کرد. کارفرمای محترم مجموعه به دلیل رضایت از عملکرد تیم ما و نتیجه کار درخواست افزودن دیوارخزه ای به یک قسمت دیگر در شرکت را داشتند و در این دیوار با سبک ماس وال ارت یک کار منحصربفرد را به ایشان تحویل دادیم. وجود یک عنصر طبیعی در محیط های اداری نقش بالایی در افزایش راندمان و بهره وری کارمندان خواهند داشت و ماس وال با قابلیت اجرا در بی نهایت طرح از لحاظ بصری نقش شایانی در زیباسازی محیط به وسیله خزه و گیاهان تثبیت شده دارد. نکته بسیار مهم عدم نیاز به ابیاری و نور افتاب و نگهداری است که یک امتیاز بزرگ برای محیط های اداری محسوب می شود و مجموعه را از وجود یک پرسنل برای نگهداری از گیاهان بی نیاز می کند. در نهایت کارفرمای محترم از مدیریت و طراح مجموعه خانم مهندس صاحبی با بیان این جمله که شما گنجینه هستید و هنر قیمت ندارد از عملکرد تیم افراماس احساس رضایت خود را به زیبایی بیان کردند.

  Continue reading