• در کنار آبنمای 6 متری سه لاین خزه با حجم سازی دیزاین کردیم که جلوه بسیار زیادی به فضای رستوران داد.

  Continue reading
 • تهران، سعادت اباد کارفرما: خانم هورا طراحی: خانم مهندس زینب صاحبی اجرا […]

  Continue reading
 • اجرای المان های سبز مثل خزه ی تثبیت شده انرژی مثبت به مراجعه کننده در حین درمان می دهد و استرس آن را کاهش می دهد.

  Continue reading
 • دراین پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح با تنوع رنگی بالا با طیف طبیعی و همچنین همراه با خطوط منحنی را داشت. دیزاین خزه ها در بافت های مختلف و همچنین ایجاد یک توناژ زیبای سبز رنگ جلوه بسیار زیادی به این پروژه بخشید. سعی کردیم در طراحی از برند مجموعه الهام بگیریم تا با هویت مجموعه نزدیک باشد. پرسنل مجموعه و مراجعه کنندگان از دیدن این تابلوی طبیعی هنری هیجان زده شدند و بیان کردند که برای اولین بار چنین چیزی را از نزدیک می بینند و با آن اشنا می گردند. این سبک بنام ماس وال آرت معروف است و خانم مهندس صاحبی برای اولین بار در ایران این سبک را اجرا کرده است. یکی از مهم ترین مزایای ماس وال اجرای آن در بی نهایت طرح و نقش است و هر طرح قابلیت شخصی سازی برای هر مشتری دارد. کارفرمای محترم جناب آقای دکتر افشار مدیریت مجموعه از کیفیت، سرعت، دقت و نظم مجموعه رضایت کامل داشتند و با توجه به فعالیت طولانی در زمینه استارتاپ ها اذعان داشتند که مجموعه افراماس اولین استارتاپی هستند که حرفشان با عمل همخوانی داشته و چه بسا عملکردشان از حرفشان قوی تر است.

  Continue reading
 • بندرعباس کارفرما: خانم هارونی طراحی: خانم مهندس زینب صاحبی اجرا توسط تیم […]

  Continue reading
 • به دلیل حجم تقریبا بالای پروژه و اهمیت بالای سرعت کار و نظافت حین کار، کارفرمای محترم افراماس را انتخاب کردند. در کارگاه تخصصی دیزاین افراماس پنل های خزه ای طبق طرح و خواسته کارفرما با نهایت دقت و ظرافت و سه مرحله بازبینی و ترمیم آماده و سپس در محل نصب به سرعت به دیوار پیچ می شوند و یک مرحله ترمیم نهایی در محل پروژه انجام و سپس به کارفرمای محترم تقدیم می شود. ترکیب ماس وال با چوب یک ترکیب صددرصد طبیعی و خیره کننده است که قرارگیری آنها در ورودی مجموعه یک انتخاب هوشمندانه بود. قرار گرفتن لوگوی مجموعه در مرکزیت ماس وال باعث شد تا جلب توجه بیشتری به برند مجموعه شود.

  Continue reading
 • محل قرارگیری این ماس وال در راهروی این ویلای دوبلکس قرار داشت و کارفرمای محترم به علت نو و منحصر به فرد بودن این سبک جدید از دیوارسبز، ماس وال را انتخاب نمودند.

  Continue reading
 • ماس وال یک گزینه عالی وسریع وبدون محدودیت برای افزودن سبزینگی به انواع محیط های اداری و تجاری و مسکونی است. متریال خزه تثبیت شده روح و نشاط فراوانی را به محیط های تجاری می افزاید.

  Continue reading
 • این شرکت به دلیل اینکه در زمینه فروش تجهیزات کافه و رستوران فعالیت داشت، برندهای مختلف تجهیزات را در کنار سبزینگی ماس وال قرار داد تا به بهترین نحو آن ها را معرفی کند.

  Continue reading
 • دراین پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح با تنوع رنگی بالا با طیف طبیعی و پتینه مانند داشت. دیزاین خزه ها در بافت های مختلف و همچنین ایجاد یک توناژ زیبای سبز رنگ جلوه بسیار زیادی به این پروژه بخشید. این سبک بنام ماس وال ارت معروف است و خانم مهندس صاحبی برای اولین بار در ایران این سبک را اجرا کرده است. یکی از مهم ترین مزایای ماس وال اجرای ان در بی نهایت طرح و نقش است و هر طرح قابلیت شخصی سازی برای هر مشتری دارد. کارفرمای محترم از کیفیت طراحی و اجرا و قیمت مناسب رضایت کامل داشتند.

  Continue reading