• در کنار آبنمای 6 متری سه لاین خزه با حجم سازی دیزاین کردیم که جلوه بسیار زیادی به فضای رستوران داد.

  Continue reading
 • تهران، سعادت اباد کارفرما: خانم هورا طراحی: خانم مهندس زینب صاحبی اجرا […]

  Continue reading
 • اجرای المان های سبز مثل خزه ی تثبیت شده انرژی مثبت به مراجعه کننده در حین درمان می دهد و استرس آن را کاهش می دهد.

  Continue reading
 • دراین پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح با تنوع رنگی بالا با طیف طبیعی و همچنین همراه با خطوط منحنی را داشت. دیزاین خزه ها در بافت های مختلف و همچنین ایجاد یک توناژ زیبای سبز رنگ جلوه بسیار زیادی به این پروژه بخشید. سعی کردیم در طراحی از برند مجموعه الهام بگیریم تا با هویت مجموعه نزدیک باشد. پرسنل مجموعه و مراجعه کنندگان از دیدن این تابلوی طبیعی هنری هیجان زده شدند و بیان کردند که برای اولین بار چنین چیزی را از نزدیک می بینند و با آن اشنا می گردند. این سبک بنام ماس وال آرت معروف است و خانم مهندس صاحبی برای اولین بار در ایران این سبک را اجرا کرده است. یکی از مهم ترین مزایای ماس وال اجرای آن در بی نهایت طرح و نقش است و هر طرح قابلیت شخصی سازی برای هر مشتری دارد. کارفرمای محترم جناب آقای دکتر افشار مدیریت مجموعه از کیفیت، سرعت، دقت و نظم مجموعه رضایت کامل داشتند و با توجه به فعالیت طولانی در زمینه استارتاپ ها اذعان داشتند که مجموعه افراماس اولین استارتاپی هستند که حرفشان با عمل همخوانی داشته و چه بسا عملکردشان از حرفشان قوی تر است.

  Continue reading
 • محیط رسمی و اداری اتاق مدیریت مجموعه توسط ماس وال گرم و زیبا و باطراوت شد و مدیریت مجموعه ابراز کردند که پس از اجرای این کار جلساتی که در این اتاق برگزار می شوند پرانرژی تر خواهد بود.

  Continue reading
 • به دلیل حجم تقریبا بالای پروژه و اهمیت بالای سرعت کار و نظافت حین کار، کارفرمای محترم افراماس را انتخاب کردند. در کارگاه تخصصی دیزاین افراماس پنل های خزه ای طبق طرح و خواسته کارفرما با نهایت دقت و ظرافت و سه مرحله بازبینی و ترمیم آماده و سپس در محل نصب به سرعت به دیوار پیچ می شوند و یک مرحله ترمیم نهایی در محل پروژه انجام و سپس به کارفرمای محترم تقدیم می شود. ترکیب ماس وال با چوب یک ترکیب صددرصد طبیعی و خیره کننده است که قرارگیری آنها در ورودی مجموعه یک انتخاب هوشمندانه بود. قرار گرفتن لوگوی مجموعه در مرکزیت ماس وال باعث شد تا جلب توجه بیشتری به برند مجموعه شود.

  Continue reading
 • محل قرارگیری این ماس وال در راهروی این ویلای دوبلکس قرار داشت و کارفرمای محترم به علت نو و منحصر به فرد بودن این سبک جدید از دیوارسبز، ماس وال را انتخاب نمودند.

  Continue reading
 • ماس وال یک گزینه عالی وسریع وبدون محدودیت برای افزودن سبزینگی به انواع محیط های اداری و تجاری و مسکونی است. متریال خزه تثبیت شده روح و نشاط فراوانی را به محیط های تجاری می افزاید.

  Continue reading
 • دراین پروژه از سبکی منحصر به فرد استفاده کردیم. ابتدا حجم سازی های منظم و منحنی وار را ایجاد کرده و سپس خزه های تثبیت شده را روی آن دیزاین کردیم این پروژه یکی از پر چالش و خاص ترین پروژه های افراماس است.

  Continue reading
 • در این پروژه کارفرمای محترم درخواست اجرای طرح با تنوع رنگی بالا با طیف طبیعی و همچنین همراه با خطوط منحنی را داشت. دیزاین خزه ها در بافت های مختلف و همچنین ایجاد یک توناژ زیبای سبز رنگ جلوه بسیار زیادی به این پروژه بخشید. پرسنل مجموعه و مراجعه کنندگان از دیدن این تابلوی طبیعی هنری هیجان زده شدند و بیان کردند که برای اولین بار چنین چیزی را از نزدیک میبینند و با آن آشنا می گردند. این سبک بنام ماس وال ارت معروف است و خانم مهندس صاحبی برای اولین بار در ایران این سبک را اجرا کرده است. یکی از مهمترین مزایای ماس وال اجرای آن در بی نهایت طرح و نقش است و هر طرح قابلیت شخصی سازی برای هر مشتری دارد. قرار گرفتن لوگوی مجموعه در قسمت پایینی ماس وال باعث شد تا علاوه بر جلب توجه بیشتر به برند مجموعه از زیبایی ماس وال کاسته نشود و همچنین از شلوغی طرح در وسط کادر جلوگیری شود.

  Continue reading